Detajet e Ofertes

  • Nje trajtim i shpejte i anticelulitit me Paketen Anticelulit prej 5 seancash me balte anticelulit, serum dhe krem tek Salloni i Bukurise Bet & Ina vetem per 7.500 lek ne vend te 15.000 lek
  • Nje trajtim i shpejte i anticelulitit me Paketen Anticelulit prej 5 seancash me balte anticelulit, serum dhe krem tek Salloni i Bukurise Bet & Ina vetem per 7.500 lek ne vend te 15.000 lek
  • Nje trajtim i shpejte i anticelulitit me Paketen Anticelulit prej 5 seancash me balte anticelulit, serum dhe krem tek Salloni i Bukurise Bet & Ina vetem per 7.500 lek ne vend te 15.000 lek
  • Nje trajtim i shpejte i anticelulitit me Paketen Anticelulit prej 5 seancash me balte anticelulit, serum dhe krem tek Salloni i Bukurise Bet & Ina vetem per 7.500 lek ne vend te 15.000 lek

Nje trajtim i shpejte i anticelulitit me Paketen Anticelulit prej 5 seancash me balte anticelulit, serum dhe krem tek Salloni i Bukurise Bet & Ina vetem per 7.500 lek ne vend te 15.000 lek

7500 L 15000 L 50% zbritje Ju kurseni 7500L


8 kupona të shitur.

Celuliti ёshtё kthyer kohёt e fundit nё njё problem vёrtet stresues pёr pjesёn mё tё madhe tё njerёzve sidomos tё femrave tё cilat dёshirojnё qё pёr tё qёnё nё formё pёrdorin forma dhe mjete nga mё tё ndryshme pёr tё luftuar atё.
Cdo kush prej tё nderuara ju femra kёrkon tё jetё elegante, nё formё, plot hijeshi dhe sharm.
Stop celulitit….! Pёr ti dhёnё fund kёtij stresi mendon vetёm Salloni i Bukurisё “Bet & Ina”, nёpёrmjet Paketёs sё saj Anticelulit me njё terapi me 5 seanca. Shёrbimi do tё kryhet nga njё estetiste e njohur nё fushёn e estetikёs e njohur Valentina apo sic e thёrrasin tё gjitha femrat Vali.

Oferta pёrmban:
Paketё Anticeluliti prej 5 seancash me produkte origjinale Italiane.

• Fillimisht fillohet me scrub-in e trupit
• Serumin
• Vendoset balta Anticelulit dhe mё pas kremi anticelulit.

Njё seancё zgjat 1h : 30 min.
Salloni i bukurisё “Bet & Ina” ёshtё njё qendёr estetike e njohur nё fushёn e estetikёs, parukerisё dhe thonjve. Pёrmes njё shёrbimi cilёsor dhe profesional. Me njё eksperiencё 10 vjecare ofron njё sёrё shёrbimesh si:

-Parukeri (prerje – krehje – lyerje – stilime floku)
-Trajtime fytyre
-Depilime
-Trajtime me baltё dhe baltё dobёsuese.
-Masazh relakues dhe anticelulit
-Manikyr / pedikyr
-Thonj me xhel
-Kurse profesionale nё fushёn e parukerisё, estetikёs dhe te thonjve me diplomё tё njohur brenda dhe jashtё vendit.
-Shёrbime nusesh etj….
  • Kuponi eshte i vlefshem per nje periudhe 1 mujore
  • Nuk ka kufizim ne numrin e kuponave te blere.
  • Kuponi mund te blihet edhe prane zyrave tona ne Bllok: Rruga Sami Frasheri, perballe me LSI, Tirane nr. tel 069 4630 300.

Per pyetje rreth ofertes apo blerjen e kuponit, kontaktoni ne: 069 4630 300 apo mund te shkruani ne adresen: info@kuponi.al

Partneri: Bet e Ina

Harta

Prenoto ofertat ne numrin e telefonit: +355 69 46 30 300

Kush Jemi

Kuponi.al është një faqe interneti pronë e kompanisë Kuponi Albania, e cila operon si dyqan online duke i dhene mundësinë klientëve të blejnë një shërbim apo një produkt me ulje çmimi nga 30% deri në 95%.

Qëllimi ynë është të vendosim në dispozicionin tuaj, me një klikim e në mënyrë teper të sigurtë, oferta të reja për qytetin tuaj ose për pushimet tuaja me një çmim shumë të favorshem.