Detajet e Ofertes

  • Kate Moss. She is in Vogue Eyewear. Koleksioni i syzeve origjinale te diellit VOGUE vjen tek ju vetem per 9.900 lek nga 18.000 lek tek Optika Optimed
  • Kate Moss. She is in Vogue Eyewear. Koleksioni i syzeve origjinale te diellit VOGUE vjen tek ju vetem per 9.900 lek nga 18.000 lek tek Optika Optimed
  • Kate Moss. She is in Vogue Eyewear. Koleksioni i syzeve origjinale te diellit VOGUE vjen tek ju vetem per 9.900 lek nga 18.000 lek tek Optika Optimed

Kate Moss. She is in Vogue Eyewear. Koleksioni i syzeve origjinale te diellit VOGUE vjen tek ju vetem per 9.900 lek nga 18.000 lek tek Optika Optimed

9900 L 18000 L 45% zbritje Ju kurseni 8100L


3 kupona të shitur.

Kate Moss ne Shqiperi?? Jo...absolutisht jo. Eshte koleksioni i syzeve të diellit VOGUE. Ditet me diell erdhen dhe duhet te mendoni per mbrojtjen e syve tuaj. Po ju sugjerojme Optiken
OPTIMED....me nje palë syze origjinale Vogue Collection. Do te ishte nje dhurate e bukur për
mikeshen tuaj.
Ndjehuni si Kate Moss......me koleksionin Vogue
Optika Optimed...Better vision ....better life
Optika Optimed ofron syze optike dhe dielli të markave me te njohura ne bote si: Vogue, Ray
Ban, Burberry, D&G, Killer Loop.
Per te gjitha markat e tjera te syzeve Optika 

Ju zgjidhni vetem modelin....pasi per cmimin mos e keni problem. Ne do te japim oferten me te mire.

Optika Optimed ofron vizita okulistike per te gjitha moshat dhe problemet e shikimit te
realizuar nga mjek i specializuar. Ofron xhama optike, skelete syzesh, lente kontakti, lente
kozmetike etj. Optike e njohur dhe shumë e specializuar

Diplomuar ne: M.D in OPHTHALMOLOGY - University Hospital of Neurosurgery, Iasi,
Romania si dhe University of Medicine and Pharmacy, Gr.T.Popa, Iasi, Romania

Oferta eshte e vlefshme per nje periudhe 3 mujore.
Te gjithe klientet me karten KUPONI.AL do te perfitojne kete oferte te mrekullueshme!
  • Nuk ka kufizim ne numrin e kuponave te blere.
  • Kuponi mund te porositet edhe ne adresen: Rruga Sami Frasheri, perballe me LSI,Tirane nr. tel 069 4630 300.

Per pyetje rreth ofertes, kontaktoni ne: 069 4630 300 apo mund te shkruani ne adresen: info@kuponi.al

Partneri: Optimed Tirana

  • Adresa: Blv: Bajram Curri , pll.e aviacionit, perballe ish- ekspozites Shqiperia Sot. Tirane.
  • Qyteti: Tirane
  • Website: http://www.kuponi.al

Harta

Oferta te tjera

    Nuk ka oferta ne qytetin qe keni zgjedhur.

Prenoto ofertat ne numrin e telefonit: +355 69 46 30 300

Kush Jemi

Kuponi.al është një faqe interneti pronë e kompanisë Kuponi Albania, e cila operon si dyqan online duke i dhene mundësinë klientëve të blejnë një shërbim apo një produkt me ulje çmimi nga 30% deri në 95%.

Qëllimi ynë është të vendosim në dispozicionin tuaj, me një klikim e në mënyrë teper të sigurtë, oferta të reja për qytetin tuaj ose për pushimet tuaja me një çmim shumë të favorshem.