Pershendetje. Ftoni miqte tuaj, dhe fitoni!

Ftoni miqte tuaj tek kuponi.al dhe fitoni 100 leke per çdo mik qe blen online tek ne.

Shperndaje faqen tek miqte tuaj!

 • Date 3-5 Korrik LIVADH BEACH CAMPING (2 net e 3 dite) vetem 5.500 lek/person

  5500L 8500L 35% zbritje

 • Date 5 Korrik PLAZH DHE ADRENALINE NE KOTORR DHE BUDVA Cmimi 2.500 lek/person

  2500L 3200L 22% zbritje

 • DATE 4-5 Korrik 2015 (1 NATE E 2 DITE) Cmimi 55 euro/person. TIRANE – VALBONE - LIQENI I KOMAN...

  7700L 9000L 14% zbritje

 • Date 4 - 5 Korrik (1 nate e 2 dite) vetem 45 euro/person Plazhi i Sheikeve - Ulqin - Budva - Kot...

  6300L 8000L 21% zbritje

Prenoto ofertat ne numrin e telefonit: +355 69 46 30 300

Kush Jemi

Kuponi.al është një faqe interneti pronë e kompanisë Kuponi Albania, e cila operon si dyqan online duke i dhene mundësinë klientëve të blejnë një shërbim apo një produkt me ulje çmimi nga 30% deri në 95%.

Qëllimi ynë është të vendosim në dispozicionin tuaj, me një klikim e në mënyrë teper të sigurtë, oferta të reja për qytetin tuaj ose për pushimet tuaja me një çmim shumë të favorshem.